ISARALLY 2022

24 STYCZNIA – 24 KWIETNIA 2022 .

Zarób na wyjazd na Ibizę, dzieląc się Isagenix z nowymi klientami

Trwa wyścig!

Zapewnij sobie miejsce na doskonałym wydarzeniu poświęconym budowaniu biznesu, które odbędzie się na niebiańskiej śródziemnomorskiej wyspie – Ibizie! To Twoja szansa na wygranie podróży służbowej życia i stworzenie wspomnień z podobnego usposobienia ludzmi – Isagenix. associate  Mówimy tu o ekskluzywnych szkoleniach biznesowych organizowanych przez naszych specjalnych, gościnnych trenerów oraz o aktywnościach związanych z budowaniem zespołu, jednocześnie zatrzymując się w niesamowitym hotelu Ibiza Twiins w Playa den Bossa.

The-Ibiza-Twiins-Pool-Beach
The-Ibiza-Twiins-Generel (2)
The-Ibiza-Twiins-Joy (3)
The-Ibiza-Twiins-Joy (1)
The-Ibiza-Twiins-Double-Room-life (4)
The-Ibiza-Twiins-Double-Room-life (13)
The-Ibiza-Twiins-Pool-Beach (3)
previous arrow
next arrow

JAK SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ

 • Zostań jednym z 40 najlepszych indywidualnych zdobywców punktów
 • Zarejestruj się za pośrednictwem Back Office do niedzieli 24 kwietnia 2022 r.
 • Zdobywaj punkty, rejestrując nowych klientów i pomagając członkom swojego osobiście zapisanego zespołu awansować w rankingu.
 • Zdobądź co najmniej 50 punktów kwalifikacyjnych

40 NAJLEPSZYCH ZDOBYWCÓW PUNKTÓW OTRZYMUJE

 

 • 3 noclegi w hotelu The Ibiza Twiins,Playa den Bossa

 • Szkolenie biznesowe prowadzone przez legenda Isagenix*

 • Aktywności związane z budowaniem zespołu i niezapomniane doświadczenia

 • Ekskluzywne gadżety Isagenix

 • PLUS! Trzy najlepsze osoby mogą zabrać ze sobą gościa

 • Dodatek na pokrycie kosztów podróży i transferów

Brzmi świetnie, jak zacząć?

ZAREJESTRUJ SIĘ

Musisz wziąć udział, aby wygrać! A więc zarejestruj się za pośrednictwem Back Office do niedzieli 6 lutego 2022 r. Jeśli to zrobisz, otrzymasz również Chocolate Indulgence IsaLean™ Whole Blend Bar za darmo!

Registration Survey

ZDOBYWAJ PUNKTY

Wycieczkę wygra 40 najlepszych osób z największą liczbą punktów! Przedstaw produkty Isagenix swoim nowym Klientom i pomóż im dzielić się nimi ze znajomymi i rodziną! Zdobędziesz punkty za nowe rejestracje i podwyższenie statusów. Punkty zaczną gromadzić się od poniedziałku 24 stycznia 2022 r., godz. 00:01 (USA ET). Pamiętaj, że aby zgłosić swój udział w podróży, musisz zdobyć minimum 50 indywidualnych punktów kwalifikacyjnych.

Oto jak zdobywać punkty:

Wartość punktowa

Aktywność

1 punkt Za każdego nowego osobiście zapisanego Klienta przy początkowym zakupie produktów o wartości 100–149 BV
2 punkty Za każdego nowego osobiście zapisanego Klienta przy początkowym zakupie produktów o wartości 150–199 BV
3 punkty Za każdego nowego osobiście zapisanego Klienta przy początkowym zakupie produktów o wartości 200+ BV
1 punkt Za każde zamówienie o wartości 100 BV, złożone przez nowego osobiście zapisanego Klienta w okresie promocyjnym*
4 punkty Za zostanie lub  rozwój nowego po raz pierwszy  osobiście zapisanego Consultant
6 punkty Za zostanie lub  rozwój nowego po raz pierwszy osobiście zapisanego Manager
10 punkty Za zostanie lub rozwój nowego po raz pierwszy  osobiście zapisanego Director
15 punkty Za zostanie lub  rozwój nowego po raz pierwszy osobiście zapisanego Executive
15 punkty Osiągnij lub pomóż swojemu osobiście zapisanemu członkowi zespołu osiągnąć nowy status Golden Circle po raz pierwszy jako Paid-As Executive

* Musi być nowym klientem, który dołączy w okresie promocji (od poniedziałku 24 stycznia 2022 r., godz. 00:01 (USA ET) do niedzieli 24 kwietnia 2022 r., godz. 23:59 (USA ET))

Poza Europą można uzyskać maksymalnie 10 punktów, a punkty rejestracyjne mogą stanowić maksymalnie 70% łącznej liczby punktów

Poza Europą można zdobyć maksymalnie 10 punktów za podwyższenie statusu

Ważne daty

Okres trwania konkursu: poniedziałek, 24 stycznia – niedziela, 24 kwietnia 2022 r.

Okres rejestracji: od poniedziałku 24 stycznia – do niedzieli 24 kwietnia 2022 r.

Daty podróży: czwartek 16 czerwca – niedziela 19 czerwca 2022 r.

ZACZNIJ ZDOBYWAĆ PUNKTY JUŻ DZIŚ!
Pozostał czas, aby zarobić na drogę na Ibizę
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Sprawdzaj naszą cotygodniową tablicę liderów każdego tygodnia, aby zobaczyć, czy jesteś na dobrej drodze, aby wyjechać na Ibizę

Tablica liderów IsaRally 2022

FAQs

Często zadawane pytania dotyczące kwalifikacji

Zapisz się za pośrednictwem Back Office w zakładce „Konkursy i promocje” i wybierz „IsaRally Ibiza”. Rejestracja rozpoczyna się w poniedziałek 24 stycznia 2022 r. o godz. 00:01 (USA ET) i trwa do niedzieli 6 lutego 2022 r. ,godz. 23:59 (USA ET).

Zarejestruj się w Back Office w okresie od poniedziałku 24 stycznia 2022 r., godz. 00:01 (USA EST) do 6 lutego 2022 r. (USA EST), a otrzymasz bezpłatny IsaLean™ Whole Blend Bars – Chocolate Indulgence. Aby umożliwić Ci odebranie darmowych produktów, kupony produktowe zostaną przesłane do Twojego Back Office w czwartek, 13 lutego, dzięki czemu można będzie wykorzystać je przy kolejnym zamówieniu.

Od poniedziałku 24 stycznia 2022 r., godz. 00:01 (USA ET) do niedzieli 24 kwietnia 2022 r., godz. 23:59 (USA EST). Wszystkie kryteria muszą zostać spełnione w okresie kwalifikacyjnym.

Punkty gromadzą się od poniedziałku 24 stycznia 2022 r., godz. 00:01 (USA EST) do końca konkursu. Punkty są przyznawane łącznie za zgodne z wymogami działania rozwijające biznes zrealizowane w okresie trwania konkursu. Aby nowe rejestracje były ważne, muszą spełniać następujące wymagania:

 • Osoba musi zostać nowym Preferowanym Klientem firmy Isagenix
 • Osoba musi być w wieku co najmniej 18 lat

Osoba musi być osobiście zapisanym nowym członkiem o minimalnej wartości zamówienia początkowego wynoszącej 100 BV w okresie kwalifikacyjnym.

Osobiście zapisany członek, który zostanie Consultant, Manager, Director lub Executive po raz pierwszy w okresie kwalifikacyjnym.

Osobiście zapisany członek, który zostanie Manager, Director lub Executive po raz pierwszy w okresie kwalifikacyjnym.

Tak, nowy Manager, Director lub Executive może być jednym z nowych Consultant, którego status został podwyższony do dowolnego z tych poziomów.

Tak, do kwoty objętej limitem. Chociaż przedmiotowy konkurs jest dostępny tylko dla członków Isagenix z Europy, międzynarodowe rejestracje i podwyższanie statusów, które zostały odpowiednio zweryfikowane na ich rynku domowym, pomogą zdobywać punkty, jeśli spełnią kryteria zdobywania punktów w konkursie IsaRally. Punkty związane z rynkami międzynarodowymi są ograniczone do 10 punktów rejestracyjnych i 10 punktów za podwyższenie statusu na sponsora zapisującego.

40 najlepszych osób zostanie ogłoszonych w miesiącu następującym po zakończeniu konkursu. Zostanie przyznana jedna nagroda na zwycięskie konto, która obejmie zakwaterowanie, stypendium podróżne, aktywności i posiłki, które zostaną zapewnione, gdy będziemy razem jako grupa.  Przed zarejestrowaniem się w konkursie IsaRally zalecamy upewnić się, czy Twój harmonogram jest pusty dla okresu od czwartku 16 czerwca do niedzieli 19 czerwca 2022 r. W przypadku pytań dotyczących podróży prosimy o kontakt pod adresem [email protected]

Hotel, loty i transport

Isagenix pokrywa koszty pokoju i podatków tylko w dniach wydarzenia, czyli od momentu zameldowania w czwartek, 16 czerwca do niedzieli, 19 czerwca, (3 noce) dla maksymalnie jednej osoby. Każdy zwycięzca będzie miał własny pokój, a osoby z 3 pierwszych miejsc zostaną zakwaterowani w nim wraz z wybranym przez siebie gościem. Standardowo hotel wymaga przekazania danych karty kredytowej, aby pokryć koszty dodatkowych noclegów, podwyższenia standardu pokoju lub dodatkowych opłat podczas pobytu, co jest Twoim obowiązkiem.

Uwaga: standardowa godzina zameldowania w hotelu to 15:00 (CET), a godzina wymeldowania to 12:00 (CET). Jeśli chcesz przedłużyć pobyt, możesz zarezerwować przedłużenie bezpośrednio na stronie internetowej hotelu pod adresem https://www.theibizatwiins.com/

Lotnisko Ibiza (IBZ), znane również pod nazwą Aeroport d’Eivissa.

Pytania ogólne

Sprawdzaj swoje raporty w Back Office w zakładce „Konkursy i promocje”. Będziemy także publikować cotygodniową tablicę liderów w grupie biznesowej na Facebooku.

Wszelkie zwroty produktów zostaną odliczone od całkowitej sumy BV po tym, jak zamówienie zwrotu zostanie otrzymane przez nasz magazyn zwrotów i przetworzone w Biurze Korporacyjnym Isagenix.

Małżonkowie posiadający oddzielne konta nie będą mogli łączyć punktów.

Tak! Zwycięzcy, którzy nie znajdują się w pierwszej trójce, mogą zabrać ze sobą partnera uznaniowego lub partnera uczuciowego za dodatkową opłatą w wysokości 450 EUR (w tym KADZI). Twój gość udostępni Ci pokój i musisz powiadomić nas w RSVP, jeśli chcesz mieć pokój dwuosobowy lub dwuosobowy. Goście będą musieli przeprowadzić kontrolę zgodności.

Dodatkowa opłata za gościa będzie obejmować:
• Śniadanie
• Napój powitalny
• Aktywność i lunch
• Dostęp do szkolenia i lunchu po szkoleniu
• Pożegnalna kolacja
• Transport na imprezę i kolację

Należy pamiętać, że opłata dodatkowa nie obejmuje lotów ani innych usług transportu lądowego.

W wiadomości e-mail RSVP musisz najpierw potwierdzić, że chcesz zabrać ze sobą gościa, a Twoi goście będą musieli przeprowadzić kontrolę zgodności. Po zakończeniu kontroli zgodności potwierdzimy ją pocztą elektroniczną, a następnie konieczne będzie skontaktowanie się z działem obsługi klienta w celu uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 450 EUR (w tym VAT) kartą kredytową.

Jeśli znajdujesz się w pierwszej trójce lub uiścisz dodatkową opłatę za przyprowadzenie gościa, do 15 maja 2022 r. zespół ds. wydarzeń będzie potrzebował następujących informacji o Twoim gościu:
• Imię i nazwisko gościa oraz identyfikator członka, jeśli dotyczy
• Jeśli lubisz pokój dwuosobowy lub dwuosobowy. Pamiętaj, że pokój będzie współdzielony z gościem.
• Wymagania dietetyczne gościa
• Rozmiar koszulki Twojego gościa

Pytania dotyczące COVID-19

Poniższe informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą nie być aktualne w dniu podróży. Przed podróżą i w jej trakcie należy sprawdzać informacje ogłaszane przez daną linię lotniczą i wytyczne obowiązujące w danym kraju.

Należy przestrzegać wytycznych określonych przez władze Twojego kraju zamieszkania. Prosimy pamiętać, że jesteś odpowiedzialny/-a za pokrycie kosztów testów pod kątem zakażenia COVID, jeśli wymagana jest dodatkowa zapłata.

Należy przestrzegać wytycznych określonych przez władze Twojego kraju zamieszkania. Prosimy pamiętać, że jesteś odpowiedzialny/-a za pokrycie kosztów badań na obecność wirusa COVID, jeśli wymagana jest dodatkowa zapłata.

Ze względu na konieczność ochrony zdrowia naszej grupy zalecamy, aby każdy uczestnik poddał się testowi pod kątem zakażenia COVID, zanim weźmie udział w wycieczce. Prosimy pamiętać, że jesteś odpowiedzialny/-a za pokrycie kosztów badań na obecność wirusa COVID, jeśli wymagana jest dodatkowa zapłata. Jeśli uzyskasz dodatni wynik testu pod kątem zakażenia COVID-19 i nie będziesz w stanie wziąć udziału w wycieczce, jak najszybciej poinformuj o tym nasz zespół ds. wydarzeń, przekazując dowód pozytywnego wyniku testu na adres [email protected]. Wysłanie dowodu przeprowadzenia testu umożliwi zespołowi ds. wydarzeń zorganizowanie dla Ciebie alternatywy w postaci gotówki.

REGULAMIN

Otwarte tylko dla Associates firmy Isagenix z Europy. Wszystkie godziny są podane w strefie USA EST. Konkurs rozpoczyna się 24 stycznia 2022 r. (00:01 USA EST) i kończy się 24 kwietnia 2022 r. (23:59 USA EST). Aby wziąć udział w konkursie, Twoje stanowisko w Isagenix musi być obsługiwane wyłącznie przez Ciebie (nazwa prawna) oraz, w stosownych przypadkach, Twojego współmałżonka (nazwa wyróżnienia) z wyłączeniem wszystkich innych osób. Uczestnictwo w konkursie stanowi Twoją pełną i bezwarunkową akceptację niniejszego regulaminu promocji, często zadawanych pytań lub opublikowanych wytycznych oraz decyzji firmy Isagenix, które są ostateczne i wiążące we wszystkich kwestiach związanych z konkursem. Punkty związane z ponownym wejściem będą obliczane w ramach pierwotnej organizacji. Pierwotny sponsor zapisujący otrzyma punkty BV za każde kwalifikujące się zapisanie, jeśli nastąpi zmiana przydziału. Zasady konkursu mogą ulec zmianie. Firma Isagenix zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia audytu, korekty lub odmowy uznania wolumenu, wynagrodzenia, wyróżnienia lub innych zachęt przyznanych w trakcie lub w wyniku tego konkursu w celu zapewnienia, że duch konkursu zostanie osiągnięty. Wszyscy członkowie podlegają standardowym kontrolom zgodności zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu konkursu; nagrody mogą zostać wycofane przez Isagenix w dowolnym momencie. Nierozwiązane kwestie związane ze zgodnością z wymogami będą miały wpływ na prawo do otrzymania nagrody końcowej. Wszystkie zapisy i zamówienia produktów muszą być zgodne z Kodeksem etyki oraz Zasadami i Procedurami dostępnymi na stronie IsagenixCompliance.com. Każda osoba, która próbuje manipulować Planem wynagrodzeń lub konkursem, lub w inny sposób próbuje obejść zasady, traci wszelkie prawa do punktów i otrzymania nagrody oraz zostanie zdyskwalifikowana z konkursu. Uczestnicy muszą być aktywnymi Pracownikami Isagenix i pozostawać aktywni przez cały okres trwania konkursu oraz do dat podróży. Aktywny status w systemie Isagenix wymaga zamówienia co najmniej 100 BV co 30 dni kalendarzowych.

Wszyscy zwycięzcy muszą posiadać ważny paszport i, w stosownych przypadkach, ponoszą odpowiedzialność za swoją wizę podróżną. Wartość nagród niepieniężnych może zostać zgłoszona jako dochód podlegający opodatkowaniu w zakresie wymaganym przez obowiązujące prawo. Zdobywcy nagród będą zobowiązani do podpisania Umowy odbioru nagrody i Zwolnienia z odpowiedzialności przed otrzymaniem jakiejkolwiek nagrody w ramach konkursu.