Global Top Achievers 2023

17–21 maja 2023 r. | FIDŻI

WYRUSZAMY NA FIDŻI

Osoby z najlepszymi wynikami na świecie doceniają i nagradzają naszych najlepszych liderów w praktyce dzięki wyjątkowym szkoleniom, relaksowi i zabawie.

Najlepsze? Wszystko odbywa się w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie.

JAK ZDOBYĆ BILET:

  • Uzyskaj status jednej ze 100 zdobywających punkty firm Leader in Action w trakcie okresu kwalifikacji.
  • Uzyskaj status paid-as Executive przez min. 26 tygodni w trakcie okresu kwalifikacji (tygodnie nie muszą następować kolejno po sobie).

LUB

  • Zdobądź ponad 500 000 USD w trakcie okresu kwalifikacji.
  • Utrzymaj status paid-as Executive przez min. 45 tygodni w trakcie okresu kwalifikacji (tygodnie nie muszą następować kolejno po sobie).

INFORMACJE O KONKURSIE

OKRES KWALIFIKACJI: 24 stycznia 2022 r. – 22 stycznia 2023 r.

ILE ZWYCIĘZCÓW: 100 centrów biznesowych

KRAJE UCZESTNICZĄCE: Australia, Kanada, Europa, Japonia, Meksyk, Nowa Zelandia, Portoryko, Korea Południowa, Stany Zjednoczone

SZCZEGÓŁY PODRÓŻY:17–21 maja 2023 r.

  • Noclegi w hotelu opłacone przez firmę Isagenix
  • Wszystkie nieprzewidziane wydatki pokrywa Associate
  • Loty opłacone przez firmę Isagenix
  • Transport lądowy (dalsze informacje zostaną wysłane, gdy termin wydarzenia będzie się zbliżał)

P: Jak często tablica wyników będzie aktualizowana?
O: Wyniki będą aktualizowane i publikowane co miesiąc, około dwa tygodnie po zamknięciu każdego miesiąca prowizyjnego.

P: Gdzie mogę zobaczyć moje punkty Lidera w działaniu?
O: Raporty Leader in Action pojawią się na zapleczu w sekcji raportów.

P: Co to jest miesiąc prolongaty i ile mam?
O: Miesiąc prolongaty to miesiąc prowizji (patrz powyżej), gdy nie uzyskasz co najmniej jednego punktu w każdej z czterech kategorii Przywódcy w działaniu. Każdy otrzymuje dwa miesiące prolongaty.

P: Czy punkty Leader in Action zdobyte w trakcie miesiąca prolongaty są zaliczane do kwalifikacji?
O: Tak! Wszelkie punkty Leader in Action zdobyte w dwóch wyznaczonych miesiącach prolongaty będą brane pod uwagę w procesie kwalifikacji.

P: Czy mogę wziąć udział w programie Global Top Achievers 2023, jeśli mam więcej niż dwa miesiące prolongaty?
A: Nie.

P: Skąd mam wiedzieć, czy wykorzystałem jeden lub więcej miesięcy prolongaty?
O: Jeśli masz zero w dowolnej z czterech kategorii w raporcie Global Top Achievers po zamknięciu miesiąca prowizji, wykorzystasz jeden z dwóch miesięcy prolongaty. Możesz również sprawdzić raport z bieżącego miesiąca w bieżącym miesiącu prowizji, aby upewnić się, że zobaczysz punkty w każdej z czterech kategorii przed zamknięciem miesiąca prowizji.

DATY PODRÓŻY: 17-21 maja 2023 r.

Fidżi InterContinental
Golf Resort & Spa (kuchnia golfowa i spa)
Maro Road, Zatoka Natadola
Viti Levu, Wyspy Fidżi

Wszystkie daty zostały ustalone w oparciu o kalendarz prowizyjny 4-4-5 firmy Isagenix. Strona otrzymująca musi się wykazać pozytywną historią współpracy z firmą Isagenix w dniu wydarzenia, aby wziąć w nim udział oraz otrzymać ewentualne zachęty, tj. bilety lotnicze, zakwaterowanie w hotelu lub pokrycie kosztów transportu naziemnego. Strona otrzymująca, która nie ma pozytywnej historii współpracy, zrzeka się wszelkich praw, zachęt i nagród przyznawanych w ramach tego konkursu. Strona otrzymująca może otrzymać równowartość w gotówce lub alternatywne zakwaterowanie bądź nagrody zamiast zdobytych nagród/zachęt. Wszelką gotówkę otrzymaną w ramach Planu wynagrodzeń zespołu firmy Isagenix oraz promocje i wartość nagród niepieniężnych, takich jak wycieczki i upominki, można rozliczyć jako przychód podlegający opodatkowaniu. Skonsultuj tę kwestię ze swoim doradcą podatkowym, aby upewnić się, że ten przychód zostanie prawidłowo zadeklarowany. Możliwe, że strona otrzymująca i jej ewentualni goście będą musieli oddzielnie przyjąć nagrodę oraz potwierdzić zwolnienie z odpowiedzialności i złożyć oświadczenie o rezygnacji z uprawnień. Zastosowanie mają dodatkowe regulaminy. Odwiedź stronę IsagenixBusiness.com, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Wszystkie daty i szczegóły wydarzenia mogą ulec zmianom.